Daylio

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.4 MB
  • Version 1.6.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Daylio
Daylio, iOS akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indireceğiniz özel bir günlük uygulamasıdır.

Daylio, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız özel bir günlük uygulamasıdır. Akıllı cihazınız ile tüm özel bilgilerinizi paylaşabilir, bunu gizlilik çerçevesi içerisinde saklayabilir ve kendinize özel bir dijital dost edinebilirsiniz. Özel bir günlük tutmak için illa defter mantığına devam etmenize gerek yoktur. Akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Daylio size günlük hizmeti sunacaktır. 

Ruh halinize uygun yazılar yazarak rahatlayacağınız Daylio size her an yardımcı olacaktır. Gün içerisinde yaptığınız tüm aktiviteleri Daylio'ya ekleyerek günlüğünüz ile paylaşın. Bunların yanı sıra kendinize özel notlar ekleyin eski tarzda günlük olayını akıllı cihazınıza taşıyın. Her bir aktivitenin kaydını tutun, özel anlarınızı not alın, en kötü ve en mutlu anlarınızı Daylio ile paylaşarak kendinize özel bir dost edinin. 

İstatistiklerdeki tüm girişleri grafiklerde ya da takvimde izleyebilirsiniz. Uygulamayı kendi tarzınıza göre geliştirecek özel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Çeşitli simgeler ve özel logolar sayesinde uygulamayı eğlenceli bir şekilde kullanın. Planlarınız için özel hatırlatıcılar ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde  özel bir sistem oluşturarak planlarınızın aksama durumunu ortadan kaldırın. Daylio artık sizin en iyi arkadaşınız olacak. 


Daylio indir
DİĞER SÜRÜMLER